Pozvánka na Trojboj 2014

 

Ano, přátelé, kamarádi, spoluhráči i soupeři, je to tak. Píše se rok 2014 a je to rok další sportovněkulturnozábavné akce v klání tří královských disciplín… PETANQUE, HODU V ŠIPKY A VRHU KOULÍ NA RUSKÉ KUŽELKY zvaného TROJBOJ!!!

Tentokrát se sejdeme již k 12tému ročníku TROJBOJE 2014.

Nevím jak vám, ale z mého pohledu se za těch 12 let příliš nezměnilo. Párkrát se přesunulo místo konání, trošku nás přibylo, drobíček jsme snad zmoudřeli, ale jinak se vždy scházíme s dobrou náladou, se Sluníčkem nad hlavou, s hráčskou vášní a plni ambicí na trofej nejvyšší. A to je moc dobře.

Proto i letos, bychom vás chtěli pozvat na tuto jedinečnou událost, která se bude konat 21.6.2014 na Plácku pod strání, stejně jako předešlé dva ročníky. Přijďte se pobavit, zasmát se, něco pojíst i popít, zazpívat a hlavně zasoutěžit si na TROJBOJ 2014,

protože jak zpívá jiný autor "…vínečko pijem, vesele žijem…" a "…dokud se zpívá ještě se neumřelo…". a hlavně "…ať to má správný var, jen počkej až tě, dobrý den, sportu zdar TROJBOJI ZVLÁŠTĚ…"

 

Tak a teď něco málo k organizaci

Pro letošní rok jsme pojali startovné a občerstvení trochu jinak, nebudeme čárkovat spotřebované pitivo a jídlo, ale zavedli jsme jednotné vstupné, které zahrnuje neomezenou konzumaci jídla a pití formou All Inclusive po celý den.

K obědu se můžete těšit na výborný gulášek a k večeři na grilované masíčko a další pochoutky z grilu, vše od mistrů kuchařů Dany a Martina. A aby nám z toho dobrého jídla nevyschlo v krku, můžeme svlažit hrdlo pivíčkem z nedalekého místního pivovárku Chodovar, sudovým vínkem přímo z Moravy a ostatním nealko pitivem.

V pozdním odpoledni se můžete těšit i na kulturní vložku v podání živé kapely, můžete si zatancovat i zazpívat své oblíbené melodie.

 

Kolik je tedy to startovné?

Dospělí hráči (nad 15 let) 300 Kč

Hrající děti (3 - 15 let) 150 Kč

Nehrající návštěvníci (nad 15 let) 200 Kč

Nehrající děti (3 - 15 let) 50 Kč

Startovné je nutné uhradit předem na číslo účtu: 2206156886/6210 do 6. 6. 2014!

Tento termín berte jako závazný, po tomto termínu nemůžeme garantovat vaši účast. Přípravy budou v plném proudu, nákupy jídla a pití se budou řídit dle přihlášených osob.

 

A na závěr malá novinka

Hospodyňky, které se budou aktivně podílet na přípravě občerstvení, budou náležitě odměněny. Za každý talíř či tác vlastnoručně vyrobeného občerstvení bude od vašeho startovného odečteno 50 Kč. Ušetřit tak můžete 50 Kč na osobu, případně až 100 Kč na rodinu. Obohatit společný bufetový stůl můžete čímkoliv sladkým (dortem, bábovkou, koláčem, mufinkami) nebo slaným (jednohubkami, chlebíčky, pirožky). Fantazii se meze nekladou. Při nahlášení účasti prosím sdělte, zda s sebou přinesete něco dobrého k snědku, o to zaplatíte méně na startovném.

 

Trojboj 2013

Můžete se pokochat fotografiemi z loňského ročníku Trojboje 2013

 

Kontakty

Petr Placek - tel. 777 679 356 - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Placek - tel.: 777 594 263 - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Pozvánka

Pozvánku si můžete stáhnout zde

Trojboj2014.pdf (pdf, 793kB)

Trojboj2014.jpg (jpg, 224kB)

 

Kde se trojboj koná

Pokud někdo neví, zde je mapa: Zobrazit mapu

Těšíme se na rychlé přihlášky a hojnou účast. Zájem je veliký, REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO VČAS!