Trojboj 2013

Pozvánka na sportovní akci TROJBOJ 2013

Pozvánka na tradiční, sportovně-zábavné odpoledne v disciplínách

PETANQUE, RUSKÉ KUŽELKY, ELEKTRONICKÉ ŠIPKY

konané po druhé v řadě na zahradě v Lázních Kynžvartu, plácek Pod Strání (www.placek-pod-strani.cz)

 

KDY: 10.8.2013, zápisné do 10.00 hod. start cca od 10.30 hod.

KDE: Lázně Kynžvart, plácek Pod Strání (Pod Strání 425) ve spolupráci s rodinou Havířů

zobrazit mapu akce

STARTOVNÉ: 150 Kč (nutno uhradit předem)

V ceně je zajištěno občerstvení - grilované masíčko, možná i kuřátko, buřtík, nebo gulášek, startovné, Kynžvartský pramen Richard

Pivo, víno, jiné limo není v ceně zahrnuto

Každý účastník obdrží drobnou pozornost a vítězové věcné ceny

POTVRZENÍ ÚČASTI: do 30.6.2013 na kontakty níže

Občerstvení

Gulášek, grilované masíčko, možná i nějaký ten buřtíček

Alkoholické nápoje

Soudeček pivíčka, nějaké to vínko (červené, bílé)

Jiné alkoholické nápoje zde nebudou k dispozici, máš-li chuť na něco ostřejšího, klidně si to vezmi s sebou. Nejedná se o prodejní akci, spíše naopak, pití bude jako vloni po velkém zájmu formou samoobsluhy. Po načepování si každý udělá u svého účtu čárku.

Nealkoholické nápoje

Coca-Cola, Sprite, Kofola, juice apod.

Trocha historie

Nápad, udělat si pohodové odpoledne s kamarády a přáteli spojené se sportovními výkony u piva, vznikl již před 11 lety, kdy se domluvila parta nadšenců a kamarádů a sešla se jednoho krásného dne na konci srpna v hospodě U lesa v Sekerských Chalupách. Jedním z účastníků tohoto prvního "nultého" sportovního setkání byl i náš kamarád Štefan, pro kterého bylo toto klání prvním, ale bohužel i posledním. Proto nejprve jako Memorial a posléze vlastně "jen tak", se stalo toto setkání tradicí a vzhledem ke 3 sportovním disciplínám tradicí s příznačným názvem TROJBOJ.

Tehdy se hrálo vyřazovacím způsobem v následujících disciplínách: ruské kuželky, elektronické šipky a kulečník. Kulečník byl z důvodu časové náročnosti v následujících ročnících nahrazen petanquem. Od tohoto ročníku a po celá další léta - TROJBOJ v disciplínách petanque, ruské kuželky a elektronické šipky.

Jen místo konání se několikrát změnilo, ze Sekerských Chalup jsme se přesunuli do malebné hospůdky v Horním Žandově, kde se Trojboj těšil velkému zájmu. Letos, po loňském obrovském úspěchu (dosáhli jsme dosud největšího počtu účastníků), zakotvil Trojboj opět na Plácku Pod Strání v Lázních Kynžvartu.  (www.placek-pod-strani.cz)

Trojboj 2012

Můžete se pokochat fotografiemi z loňského ročníku Trojboj 2012

Kontakty

Petr Placek - tel. 777 679 356 - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jan Placek - tel.: 777 594 263 - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pozvánka

Pozvánku si můžeš stáhnout zde

Trojboj2013.pdf (pdf, 793kB)

Trojboj2013.jpg (jpg, 224kB)

Mapa

Zobrazit mapu

Těšíme na Tvoji účast.